I Liga de Kayak Polo

I Liga de Kayak Polo

 julio y agosto 2007

 Organizadores: Associació Esportiva Pallars

Información e inscripciones:
 Escola de Piragüisme de Sort

Dia i hora dels partits:

  • Primer partit: a les 19:45 hores
  • Segon partit: a les 20:15 hores
  • Tercer partit: a les 20:45 hores

Calendari

Primera Jornada (11 de juliol)

  • Team Fulla-Els Xayos
  • La Trucha Alegre-De nit i de Dia
  • Tot m’ho FollariaDr X-Les Supernenes

Segona Jornada (12 de juliol)

  • Les Floretes + Maques-Els Petats
  • Les Javalís-Els del Bar
  • Delirious Tremens-Team Fulla

Tercera Jornada (16 de juliol)

  • Els Petats-Les Javalís
  • Les Supernenes-Les Floretes + Maques
  • De nit i de Dia Tot m’ho Follaria-Dr X

Quarta Jornada (17 de juliol)

  • Els Xayos-La Trucha Alegre
  • Dr X-Els Xayos
  • Les Floretes + Maques-De nit i de Dia Tot m’ho Follaria

Cinquena Jornada (19 de juliol)

  • La Trucha Alegre-Delirious Tremens
  • Les Javalís-Les Supernenes
  • Els del Bar-Els Petats

Sisena Jornada (21 de juliol)

  • Les Supernenes-Els del Bar
  • De nit i de Dia Tot m’ho Follaria-Les Javalís
  • Els Xayos-Les Floretes + Maques

Setena Jornada (26 de juliol)

  • Delirious Tremens-Dr X
  • Team Fulla-La Trucha Alegre
  • Les Javalís-Els Xayos

Vuitena Jornada (27 de juliol)

  • Dr X-Team Fulla
  • Les Floretes + Maques-Delirious Tremens
  • Els del Bar-De nit i de Dia Tot m’ho Follaria

Novena Jornada (28 de juliol)

  • Els Petats-Les Supernenes
  • Els Xayos-Els del Bar
  • La Trucha Alegre-Dr X

Desena Jornada (30 de juliol)

  • De nit i de Dia Tot m’ho Follaria-Els Petats
  • Delirious Tremens-Les JavalísTeam
  • Fulla-Les Floretes + Maques

Onzena Jornada (31 de juliol)

  • Les Floretes + Maques-La Trucha Alegre
  • Les Javalís-Team Fulla
  • Els del Bar-Delirious Tremens

Dotzena Jornada (1 d’agost)

  • Els Petats-Els Xayos
  • Les Supernenes-De nit i de Dia Tot m’ho Follaria
  • Team Fulla-Els del Bar

Tretzena Jornada (2 d’agost)

  • Els Xayos-Les Supernenes
  • Delirious Tremens-Els Petats
  • La Trucha Alegre-Les Javalís

Catorzena Jornada (3 d’agost)

  • Dr X-Les Floretes + Maques
  • Els del Bar-La Trucha Alegre
  • Els Petats-Team Fulla

Quinzena Jornada (4 d’agost)

  • Les Javalís-Dr X
  • Les Supernenes-Delirious Tremens
  • De nit i de Dia Tot m’ho Follaria-Els Xayos

Setzena Jornada (6 d’agost)

  • Delirious Tremens-De nit i de Dia
  • Tot m’ho FollariaTeam Fulla-Les Supernenes
  • La Trucha Alegre-Els Petats

Dissetena Jornada (7 d’agost)

  • Dr X-Els del Bar
  • Les Floretes + Maques-Les Javalís
  • Les Supernenes-La Trucha Alegre

Divuitena Jornada (8 d’agost)

  • Els del Bar-Les Floretes + Maques
  • Els Petats-Dr X
  • De nit i de Dia Tot m’ho Follaria-Team Fulla
  • Els Xayos-Delirious Tremens